فروشگاه ما با عرضه منسوجات و مواد اولیه و لوازم ساخت کارهای دستی و هنری مثل چرم و ابزار و لوازم و مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت های استثنایی در خدمت شما عزیزان میباشد

در فروشگاه ما میتوانید با اعتماد خرید کنید . چرا که در مدت فعالیت خود خود توانسته با پشتیبانی مناسب و خدمات پس از فروش اعتماد مشتریان خود را جلب کند .

برای دادن مشاوره و راهنمایی آماده است . کافیست با ما تماس بگیرید.(فروش حضوری نداریم)

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • تضمین برگشت وجه

برای تماس با ما میتوانید از طریق فرم تماس با ما در همین سایت یا با ایمیل ما به ادرس woodyCharmctContactus@gmail.com یا با نرم افزار  تلگرام و شماره های ۰۹۱۸۶۴۴۷۷۱۹ تماس حاصل فرمایید.

ارسال برای شهرستان با پست سفارشی هست و هزینه اش از ۵۵۰۰ تومان شروع میشه و بر اساس وزن سفارشتون مبلغش افزایش پیدا میکنه. زمان ارسال از شرکت ما بستگی به حجم سفارشاتمون داره و معمولا ۲۴ ساعت کاری طول میکشه و مراحل اماده سازی تا ارسال با پیامک بهتون اطلاع داده میشه.از طرف پست هم بین دو تا سه روز کاری طول میکشه تا به دستتون برسه ولی توی بعضی مناطق پستی به خاطر کم کاری های مامور پستی یه کمی طولانی تر میشه.

ارسال با پست پیشتاز: ارسال با این روش سریع هست و هزینه ارسال بر اساس وزن سفارشتون محاسبه و از ۷۱۰۰تومان شروع میشه. توجه داشته باشین که در این روش هزینه ارسال به هیچ وجه رایگان نیست.